Литий диск CMS C21 8x18/5x108 ET47 DIA63,4
Відео 1Фото 4 | від 9 296 до 11 116 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):63.4 мм Виліт (ET):47 мм |
Модифікації CMS C21 12
Характеристики
CMS C21 8x18/5x108 ET47 DIA63,4 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CMS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CMS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити CMS C21 8x18/5x108 ET47 DIA63,4
Сортувати
CMS C21 R18 W8 PCD5x108 ET47 DIA63.4 Black Matt C218084756DMB | 10 022 грн. |
CMS C21 (8J x 18 5x108 ET47 DIA63.4) Matt Black На замовлення з Європи. | 11 116 грн. |
CMS C21 R18 W8 PCD5x108 ET47 DIA63.4 Black Matt | 10 370 грн. |
Диски CMS C21 8x18 5x108 ET47 DIA63,4 (matt black diamond) (1001847940) | 9 296 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі