Литий диск CMS C25 7x17/4x100 ET38 DIA67,2
Фото 7 | від 7 520 до 10 810 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):67.2 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації CMS C25 83
Характеристики
CMS C25 7x17/4x100 ET38 DIA67,2 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CMS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CMS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити CMS C25 7x17/4x100 ET38 DIA67,2
Сортувати
CMS C25 Diamond Rim Black R17 W7.0 PCD4x100 ET38 DIA67.2 | 8 626 грн. |
Диски CMS C25 7x17 4x100 ET38 DIA67,2 (gloss gold) (1002337136) | 8 057 грн. |
CMS C25 Complete Gold Gloss R17 W7.0 PCD4x100 ET38 DIA67.2 | 10 120 грн. |
CMS C25 Diamond Black R17 W7.0 PCD4x100 ET38 DIA67.2 | 10 810 грн. |
Диски CMS C25 7x17 4x100 ET38 DIA67,2 (diamond black) (1002107119) | 7 520 грн. |
Закрити
Схожі