Литий диск CMS C29 8,5x18/5x112 ET40 DIA57,1
Відео 1Фото 20 | від 9 462 до 10 499 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації CMS C29 86
Характеристики
CMS C29 8,5x18/5x112 ET40 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити CMS C29 8,5x18/5x112 ET40 DIA57,1
Сортувати
CMS C29 AERO DB Diamant Schwarz Glanz (R18 W8.5 PCD5x112 ET40 DIA57.1) | 10 499 грн. |
Диски CMS C29 Aero 8,5x18 5x112 ET40 DIA57,1 (gloss diamond black) (100253 | 9 792 грн. |
CMS C29 AERO DRB Diamant Horn Schwarz Glanz (R18 W8.5 PCD5x112 ET40 DIA57. | 10 199 грн. |
Диски CMS C29 Aero 8,5x18 5x112 ET40 DIA57,1 (gloss black lip polished) (1 | 9 462 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі