Каструля Con Brio CB-1124
Con Brio CB-1124 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Con Brio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Con Brio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Con Brio CB-1124
Каструля Con Brio 22х11.5 см 4.7 л (CB-1124) | 834 грн. |
Кастрюля Con Brio 22х11.5 см 4.7 л (CB-1124) | 821 грн. |
Каструля Con Brio 4.7 л CB-1124 | 806 грн. |
Каструля нержавійка з кришкою Con Brio 22 см, 4.7 л (CB-1124) | 940 грн. |
Модификації Con Brio CB-1124
Ціни на Con Brio CB-1124 |
---|---|---|---|---|
Con Brio CB-1121 | від 555 грн. | 5 пропозицій | ||
Con Brio CB-1122 | від 612 грн. | 4 пропозиції | ||
Con Brio CB-1123 | від 586 грн. | 7 пропозицій | ||
Con Brio CB-1124 | від 806 грн. | 4 пропозиції | ||
Con Brio CB-1125 | від 890 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →