Сковорідка Con Brio CB-2012 20 см
Товар застарів 381 грн. Тип: класична; Розмір: Макс. розмір (см): 20; Матеріал сковороди: литий алюміній; Матеріал ручок: бакеліт; Антипригарне покриття: кам'яне (мармур, граніт); Функції та можливості: індукційне дно; миття в посудомийці; Комплектація: Країна походження бренду: Україна; |
Con Brio CB-2012 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Con Brio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Con Brio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Con Brio CB-2012
Ціни на Con Brio CB-2012 |
---|---|---|---|---|
Con Brio CB-2212 22 см | від 450 грн. | 10 пропозицій | ||
Con Brio CB-2412 24 см | від 570 грн. | 4 пропозиції | ||
Con Brio CB-2612 26 см | від 660 грн. | 2 пропозиції | ||
Con Brio CB-2812 28 см | від 742 грн. | 2 пропозиції |