Сковорідка для млинців Con Brio CB-2424 24 см
Фото 3 |
Con Brio CB-2424 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Con Brio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Con Brio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Con Brio CB-2424 24 см
Усі ціни 18 →Сковорода для блинов Con Brio 24 см 2424-CB червона | 348 грн. |
Сковорода для млинців Con Brio СВ-2424 24см | 399 грн. |
Сковорода млинна 24 см Con Brio СВ-2424 Eco Granite Red S | 482 грн. |
Сковорода для блинов Con Brio 24 см 2424-CB зеленая 2424-CB зелен | 348 грн. |
Сковорода для блинов Con Brio 24 см 2424-CB зеленая | 348 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації Con Brio CB-2424
Ціни на Con Brio CB-2424 |
---|---|---|---|---|
Con Brio CB-2224 22 см | від 300 грн. | 16 пропозицій | ||
Con Brio CB-2324 23 см | від 294 грн. | 24 пропозиції | ||
Con Brio CB-2424 24 см | від 348 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →