Сковорідка для млинців Con Brio CB-2324 23 см
Фото 3 |
Con Brio CB-2324 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Con Brio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Con Brio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Con Brio CB-2324 23 см
Усі ціни 21 →Con Brio СВ-2324 Green | 339 грн. |
Сковорода для блинов Con Brio 23 см 2324-CB зеленая 2324-CB зел | 316 грн. |
Сковорода для млинців Con Brio СВ-2324 23см | 379 грн. |
Con Brio 2324-CB Green | 301 грн. |
Сковорідка для млинців 23 см Con Brio СВ-2324 Eco Granite Green S | 457 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації Con Brio CB-2324
Ціни на Con Brio CB-2324 |
---|---|---|---|---|
Con Brio CB-2224 22 см | від 300 грн. | 16 пропозицій | ||
Con Brio CB-2324 23 см | від 294 грн. | 26 пропозицій | ||
Con Brio CB-2424 24 см | від 346 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →