Сковорідка Con Brio CB-2622 26 см
Con Brio CB-2622 26 см28 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Con Brio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Con Brio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Con Brio CB-2622 26 см
Усі ціни 11 →Сковорода без крышки Con Brio 26 см 2622-CB | 498 грн. |
Сковорода Con Brio CB-2622 | 465 грн. |
Сковорода CON BRIO d=280мм СВ2622 FULL INDUCTION | 864 грн. |
Сковорода CON BRIO d=260мм СВ2622 FULL INDUCTION | 797 грн. |
Сковорода 26 см Con Brio СВ-2622 FULL INDUCTION | 492 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Con Brio CB-2622
Ціни на Con Brio CB-2622 |
---|---|---|---|---|
Con Brio CB-2622 26 см | від 465 грн. | 12 пропозицій | ||
Con Brio CB-2822 28 см | від 505 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →