Сковорідка для млинців Con Brio CB-2319 23 см
Con Brio CB-2319 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Con Brio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Con Brio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Con Brio CB-2319 23 см
Усі ціни 15 →Сковорода без крышки Con Brio 23 см 2319-CB | 268 грн. |
Сковорода для млинців Con Brio CB-2319 23 см | 299 грн. |
Млинна сковорода 23 см Con Brio СВ-2319 Xylan plus S | 358 грн. |
Сковорода для млинців Con Brio CB-2319 23 см | 419 грн. |
Сковорода для млинців 23 см Con Brio СВ-2319 | 265 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Con Brio CB-2319
Ціни на Con Brio CB-2319 |
---|---|---|---|---|
Con Brio CB-1819 18 см | від 241 грн. | 8 пропозицій | ||
Con Brio CB-2019 20 см | від 254 грн. | 11 пропозицій | ||
Con Brio CB-2219 22 см | від 224 грн. | 11 пропозицій | ||
Con Brio CB-2319 23 см | від 244 грн. | 21 пропозиція | ||
Con Brio CB-2419 24 см | від 277 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →