Сковорідка Bohmann BH-6013-20 20 см
Bohmann BH-6013-20 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bohmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bohmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bohmann BH-6013-20 20 см
Сковорода Bohmann BH 6013-20 | 252 грн. |
Сковорода Bohmann BH 6013-20 | 251 грн. |
Сковорода універсальна Bohmann BH-6013-20 20 см | 339 грн. |
Сковорода універсальна Bohmann BH-6013-20 20 см | 306 грн. |
Сковорода універсальна Bohmann BH-6013-20 20 см | 338 грн. |
Модификації Bohmann BH-6013-20
Ціни на Bohmann BH-6013-20 |
---|---|---|---|---|
Bohmann BH-6013-20 20 см | від 251 грн. | 5 пропозицій | ||
Bohmann BH-6013-24 24 см | від 290 грн. | 5 пропозицій | ||
Bohmann BH-6013-28 28 см | від 348 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →