Сковорідка для млинців Con Brio CB-2224 22 см
Фото 3 |
Con Brio CB-2224 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Con Brio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Con Brio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Con Brio CB-2224 22 см
Усі ціни 14 →Сковорода для млинців Con Brio СВ-2224 R 22 см | 359 грн. |
Con Brio 2224-CB Red | 300 грн. |
Сковорода для млинців Con Brio CB-2224 | 392 грн. |
Сковорода для млинців 22 см Con Brio СВ-2224 Eco Granite Red S | 422 грн. |
Сковорода для млинців Con Brio CB-2224red Червона | 312 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Con Brio CB-2224
Ціни на Con Brio CB-2224 |
---|---|---|---|---|
Con Brio CB-2224 22 см | від 300 грн. | 16 пропозицій | ||
Con Brio CB-2324 23 см | від 294 грн. | 24 пропозиції | ||
Con Brio CB-2424 24 см | від 348 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →