Сковорідка для млинців Con Brio CB-2415 24 см
Con Brio CB-2415 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Con Brio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Con Brio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Con Brio CB-2415 24 см
Усі ціни 11 →Сковорода без крышки Con Brio 24 см 2415-CB | 332 грн. |
Сковорода для млинців Con Brio CB-2415 24 см | 349 грн. |
Сковорода для млинців Con Brio CB-2415 | 309 грн. |
Сковорода для млинців Con Brio CB-2415 24 см | 419 грн. |
Сковорідка для млинців Con Brio 24 см CB-2415 | 347 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Con Brio CB-2415
Ціни на Con Brio CB-2415 |
---|---|---|---|---|
Con Brio CB-1815 18 см | від 281 грн. | 8 пропозицій | ||
Con Brio CB-2015 20 см | від 255 грн. | 11 пропозицій | ||
Con Brio CB-2215 22 см | від 267 грн. | 8 пропозицій | ||
Con Brio CB-2315 23 см | від 280 грн. | 13 пропозицій | ||
Con Brio CB-2415 24 см | від 309 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →