Сковорідка Con Brio CB-2011 20 см
Con Brio CB-2011 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Con Brio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Con Brio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Con Brio CB-2011 20 см
Усі ціни 16 →Сковорода без крышки Con Brio 20 см 2011-CB | 402 грн. |
Сковорода Con Brio Eco Granite 20 х 4,5 см (СВ-2011) СВ-2011 | 535 грн. |
Сковорода Con Brio CB-2011 20 см | 429 грн. |
Сковорода Con Brio Eco Granite 20 х 4,5 см (СВ-2011) СВ-2011 | 391 грн. |
Сковорода Con Brio CB-2011 | 356 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Con Brio CB-2011
Ціни на Con Brio CB-2011 |
---|---|---|---|---|
Con Brio CB-1811 18 см | від 322 грн. | 14 пропозицій | ||
Con Brio CB-2011 20 см | від 345 грн. | 16 пропозицій | ||
Con Brio CB-2211 22 см | від 390 грн. | 13 пропозицій | ||
Con Brio CB-2411 24 см | від 445 грн. | 14 пропозицій | ||
Con Brio CB-2611 26 см | від 495 грн. | 13 пропозицій | ||
Con Brio CB-2811 28 см | від 545 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →