Сковорідка для млинців Con Brio CB-2315 23 см
Con Brio CB-2315 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Con Brio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Con Brio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Con Brio CB-2315 23 см
Усі ціни 10 →Сковорода без крышки Con Brio 23 см 2315-СВ | 314 грн. |
Сковорода для млинців Con Brio CB-2315 | 292 грн. |
Con Brio 2315-СВ | 280 грн. |
Сковорідка для млинців Con Brio 23 см CB-2315 | 328 грн. |
Сковорода для млинців з антипригарним покриттям Con Brio Eco Granite 23 см | 418 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Con Brio CB-2315
Ціни на Con Brio CB-2315 |
---|---|---|---|---|
Con Brio CB-1815 18 см | від 281 грн. | 8 пропозицій | ||
Con Brio CB-2015 20 см | від 255 грн. | 11 пропозицій | ||
Con Brio CB-2215 22 см | від 267 грн. | 8 пропозицій | ||
Con Brio CB-2315 23 см | від 280 грн. | 13 пропозицій | ||
Con Brio CB-2415 24 см | від 309 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →