Сковорідка Con Brio CB-1811 18 см
Con Brio CB-1811 |
|
Досить глибока (4,3 см) сковорода класичного типу. яка добре підійде для приготування їжі на плитах з будь-якими варильними поверхнями. Індукційний диск діаметром 18 см на дні виробу дозволяє використовувати сковороду в тому числі і на індукційних плитах. Корпус сковороди виготовлений з високоякісного сплаву харчового алюмінію методом лиття у спеціальні форми. Завдяки цій технології, потовщені стінки посуду Con Brio 1811 мають високу міцність і теплопровідність, а максимально тепло рівномірно розподіляється по всій площі.
Ще більше підсилює ці якості інноваційне антипригарне покриття Eco Granite, зроблене на основі екологічно чистої гранітної крихти. Це покриття стійке до подряпин, механічного та хімічного впливу, дозволяє готувати страви без пригорання продуктів у мінімальній кількості олії, що дуже важливо для дієтичного харчування. Термостійка прогумована ручка зручної довжини не нагрівається і не ковзає в мокрій руці. Виріб можна мити в посудомийній машині.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Con Brio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Con Brio.
Купити Con Brio CB-1811 18 см
Усі ціни 15 →Сковорода без крышки Con Brio 18 см 1811-CB | 375 грн. |
Сковорода Con Brio Eco Granite 18 см (СВ-1811) СВ-1811 | 397 грн. |
Сковорода Con Brio Eco Granite 18 см (СВ-1811) СВ-1811 | 370 грн. |
Сковорода Con Brio CB-1811 | 322 грн. |
Сковорода Con Brio CB-1811 | 332 грн. |
Модификації Con Brio CB-1811
Ціни на Con Brio CB-1811 |
---|---|---|---|---|
Con Brio CB-1811 18 см | від 322 грн. | 18 пропозицій | ||
Con Brio CB-2011 20 см | від 345 грн. | 19 пропозицій | ||
Con Brio CB-2211 22 см | від 390 грн. | 16 пропозицій | ||
Con Brio CB-2411 24 см | від 445 грн. | 18 пропозицій | ||
Con Brio CB-2611 26 см | від 495 грн. | 15 пропозицій | ||
Con Brio CB-2811 28 см | від 545 грн. | 23 пропозиції |