Сковорідка Con Brio CB-2814 28 см
Con Brio CB-2814 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Con Brio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Con Brio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Con Brio CB-2814 28 см
Усі ціни 17 →Сковорода без крышки Con Brio 28 см 2814-СВ зел | 477 грн. |
Сковорода Con Brio CB-2814 Green | 446 грн. |
Сковорода Con Brio CB-2814 червона , 28см, антипригарне покриття, пласт. р | 299 грн. |
Сковорода CON BRIO d=280мм СВ2814 червон | 658 грн. |
Сковорода без крышки Con Brio 28 см 2814-СВ червона | 477 грн. |
ще 12 пропозицій
Колірні варіанти:
- Зелений
- Червоний
Модификації Con Brio CB-2814
Ціни на Con Brio CB-2814 |
---|---|---|---|---|
Con Brio CB-2014 20 см | від 219 грн. | 17 пропозицій | ||
Con Brio CB-2414 24 см | від 376 грн. | 16 пропозицій | ||
Con Brio CB-2614 26 см | від 269 грн. | 15 пропозицій | ||
Con Brio CB-2814 28 см | від 299 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →