Літня шина Continental ContiVanContact 100 185/75 R16C 104R
Відео 4Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiVanContact 100 185/75 R16C 104R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiVanContact 100 185/75 R16C 104R
Усі ціни 12 →Шина Continental ContiVanContact 100 185/75 R16C 104R | 3 895 грн. |
Continental ContiVanContact 100 185/75 R16C 104/102R PR8 | 3 940 грн. |
Continental ContiVanContact 100 185/75 R16C 104/102R PR8 | 4 100 грн. |
Continental ContiVanContact 100 185/75 R16C 104/102R 64596 | 4 225 грн. |
Continental ContiVanContact 100 185/75 R16C 104/102R PR8 | 8 580 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →