Літня шина Continental CrossContact H/T 235/60 R18 107V
Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Continental CrossContact H/T 235/60 R18 107V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental CrossContact H/T 235/60 R18 107V
Усі ціни 20 →Шина Continental CrossContact H/T 235/60 R18 107V XL | 6 070 грн. |
Continental CrossContact H/T 235/60 R18 107V XL | 6 434 грн. |
Continental CrossContact H/T (235/60R18 107V) | 6 329 грн. |
Continental CrossContact H/T 235/60 R18 107V XL | 6 540 грн. |
Continental CrossContact H/T 235/60 R18 107V FR | 7 020 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →