Літня шина Continental EcoContact 6 195/65 R15 91V
Відео 19Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Continental EcoContact 6 195/65 R15 91V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental EcoContact 6 195/65 R15 91V
Усі ціни 6 →Continental EcoContact 6 195/65 R15 91V | 2 226 грн. |
Летние шины Continental EcoContact 6 195/65 R15 91V 1001316147 | 4 102 грн. |
Continental EcoContact 6 195/65 R15 91V | 4 626 грн. |
Continental ECOCONTACT 6 195/65 R15 91V | 4 049 грн. |
Continental EcoContact 6 195/65 R15 91V | 2 400 грн. |
Літні шини Continental EcoContact 6 195/65 R15 91V | 4 331 грн. |
Зимова гума у мене вся континенталь, люблю її за м'якість та гарне гальмування. Вирішив спробувати взяти літню континенталь. Найперше що абсолютно не відрізняється від зимових шин – боковина. Вона дуже м'яка, тонка та хипла. З іншого боку, шина легка та економічна. Я не помітив змін щодо витрати палива, але помітив м'якість. Комфортно котить рівною дорогою, по невеликих нерівностях теж. Добре кермується, не зносить на мокрому асфальті, відмінний зачіп та гальмування. Але воно міське. Така м'яка боковина гарантує пригоди бездоріжжям. Ями теж намагаюся все об'їжджати. Не гамірна, їде тихенько, по лежачих не стрибає. Я задоволений. Гарний зачіп. Не погано кермується, і на сухому, і на мокрому асфальті. Тиха. Ціна досить демократична. Дуже м'яка боковина і підозріло тонка. Не вселяє впевненості. Игорь: користуюся Continental EcoContact 6 195/65 R15 91H більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Continental EcoContact 6 195/65 R15 91V
Ціни на Continental EcoContact 6 195/65 R15 91V |
---|---|---|---|---|
Continental EcoContact 6 195/65 R15 91H | від 2 866 грн. | 15 пропозицій | ||
Continental EcoContact 6 195/65 R15 91V | від 2 226 грн. | 6 пропозицій | ||
Continental EcoContact 6 195/65 R15 95H | від 2 127 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →