Літня шина Continental EcoContact 6 225/55 R17 97W
Відео 19Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Continental EcoContact 6 225/55 R17 97W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental EcoContact 6 225/55 R17 97W
Усі ціни 14 →Continental EcoContact 6 (225/55R17 97W) | 5 892 грн. |
CONTINENTAL EcoContact 6 225/55R17 97W | 5 951 грн. |
Continental ContiEcoContact 6 225/55 R17 97W | 5 900 грн. |
Continental EcoContact 6 225/55 R17 97W | 6 072 грн. |
Continental ContiEcoContact 6 225/55 R17 97W 92495 | 6 011 грн. |
ще 9 пропозицій
Зимова гума у мене вся континенталь, люблю її за м'якість та гарне гальмування. Вирішив спробувати взяти літню континенталь. Найперше що абсолютно не відрізняється від зимових шин – боковина. Вона дуже м'яка, тонка та хипла. З іншого боку, шина легка та економічна. Я не помітив змін щодо витрати палива, але помітив м'якість. Комфортно котить рівною дорогою, по невеликих нерівностях теж. Добре кермується, не зносить на мокрому асфальті, відмінний зачіп та гальмування. Але воно міське. Така м'яка боковина гарантує пригоди бездоріжжям. Ями теж намагаюся все об'їжджати. Не гамірна, їде тихенько, по лежачих не стрибає. Я задоволений. Гарний зачіп. Не погано кермується, і на сухому, і на мокрому асфальті. Тиха. Ціна досить демократична. Дуже м'яка боковина і підозріло тонка. Не вселяє впевненості. Игорь: користуюся Continental EcoContact 6 195/65 R15 91H більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Continental EcoContact 6 225/55 R17 97W
Ціни на Continental EcoContact 6 225/55 R17 97W |
---|---|---|---|---|
Continental EcoContact 6 225/55 R17 97W | від 5 752 грн. | 14 пропозицій | ||
Continental EcoContact 6 225/55 R17 97W BMW/Mini | від 5 570 грн. | 17 пропозицій | ||
Continental EcoContact 6 225/55 R17 97Y | від 5 433 грн. | 34 пропозиції | ||
Continental EcoContact 6 225/55 R17 97Y Mercedes-Benz | від 6 163 грн. | 1 пропозиція | ||
Continental EcoContact 6 225/55 R17 101W | від 40 182 грн. | 3 пропозиції | ||
Continental EcoContact 6 225/55 R17 101Y | від 6 066 грн. | 8 пропозицій | ||
Continental EcoContact 6 225/55 R17 101Y BMW/Mini | від 5 406 грн. | 5 пропозицій | ||
Continental EcoContact 6 225/55 R17 101Y Run Flat | від 7 049 грн. | 1 пропозиція | ||
Continental EcoContact 6 225/55 R17 101Y Seal | від 5 418 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →