Літня шина Nexen N`Fera Primus 225/55 R17 97W
Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Nexen N`Fera Primus 225/55 R17 97W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen N`Fera Primus 225/55 R17 97W
Шини Nexen NFera Primus 225/55 ZR17 97W | 6 017 грн. |
Nexen NFera Primus 225/55 R17 97W 11361NX | 5 497 грн. |
Nexen NFera Primus 225/55 R17 97W | 5 877 грн. |
Модификації Nexen N`Fera Primus 225/55 R17 97W
Ціни на Nexen N`Fera Primus 225/55 R17 97W |
---|---|---|---|---|
Nexen N`Fera Primus 225/55 R17 97W | від 5 497 грн. | 3 пропозиції | ||
Nexen N`Fera Primus 225/55 R17 97Y | від 5 508 грн. | 4 пропозиції | ||
Nexen N`Fera Primus 225/55 R17 101W | від 4 012 грн. | 35 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →