Зимова шина Continental IceContact 2 215/60 R17 96T
Відео 21Фото 13 |
Виберіть розмір шин
Continental IceContact 2 215/60 R17 96T 215/60 R17 96 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental IceContact 2 215/60 R17 96T
Continental IceContact 2 SUV 215/60 R17 96T FR (шип) | 5 680 грн. |
Continental IceContact 2 215/60 R17 96T (шип) | 5 895 грн. |
Continental ContiIceContact 2 SUV 215/60 R17 96T шип 89140 | 6 016 грн. |
Continental ContiIceContact 2 шип 215/60R17 96 T | 5 604 грн. |
Continental IceContact 2 SUV 215/60 R17 96T FR (шип) | 5 891 грн. |
Відеоогляди
Показано 3 із 6 запитань
ще 3 запитання
Модификації Continental IceContact 2 215/60 R17 96T
Ціни на Continental IceContact 2 215/60 R17 96T |
---|---|---|---|---|
Continental IceContact 2 215/60 R17 96T | від 5 604 грн. | 5 пропозицій |
Рекомендуємо