Всесезонна шина Continental VanContact 4Season 195/70 R15C 104R
Відео 17Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Continental VanContact 4Season 195/70 R15C 104R 195/70 R15 104 R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental VanContact 4Season 195/70 R15C 104R
Усі ціни 19 →Continental VanContact 4Season 195/70 R15C 104/102R PR8 | 4 869 грн. |
Continental VanContact 4Season (195/70R15C 104R) | 4 728 грн. |
Continental VANCONTACT 4SEASON 195/70 R15 104/102R C (9032403759) | 6 170 грн. |
Всесезонные шины Continental VanContact 4Season 195/70 R15C 104/102R 10010 | 4 889 грн. |
Continental VanContact 4Season 195/70 R15C 104/102R | 5 322 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Continental VanContact 4Season 195/70 R15C 104R
Ціни на Continental VanContact 4Season 195/70 R15C 104R |
---|---|---|---|---|
Continental VanContact 4Season 195/70 R15C 104R | від 4 598 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →