Зимова шина Continental WinterContact TS870 195/65 R15 91T
Відео 11Фото 16 |
Виберіть розмір шин
Continental WinterContact TS870 195/65 R15 91T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental WinterContact TS870 195/65 R15 91T
Усі ціни 43 →Шина Continental WinterContact TS 870 195/65 R15 91T | 2 810 грн. |
Continental WinterContact TS 870 195/65 R15 91T | 2 859 грн. |
Continental WINTERCONTACT TS 870 195/65 R15 91T (9064624814) | 4 650 грн. |
Continental WinterContact TS 870 195/65 R15 91T | 2 862 грн. |
Continental WinterContact TS 870 195/65 R15 91T | 3 300 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Continental WinterContact TS870 195/65 R15 91T
Ціни на Continental WinterContact TS870 195/65 R15 91T |
---|---|---|---|---|
Continental WinterContact TS870 195/65 R15 91H | від 4 491 грн. | 7 пропозицій | ||
Continental WinterContact TS870 195/65 R15 91T | від 2 765 грн. | 43 пропозиції | ||
Continental WinterContact TS870 195/65 R15 95T | від 4 775 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →