Всесезонна шина Cooper Discoverer A/T3 265/75 R16 116T
Відео 20Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Cooper Discoverer A/T3 265/75 R16 116T 265/75 R16 112 R 265/75 R16 116 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper Discoverer A/T3 265/75 R16 116T
Шини Cooper Discoverer AT3 4S 265/75 R16 116T | 20 599 грн. |
Cooper Discoverer At3 4S 265/75R16 116 T | 20 640 грн. |
Cooper Discoverer AT3 4S 265/75 R16 116T OWL 9032686 | 18 839 грн. |
Cooper Discoverer At3 4S 265/75R16 116 T | 21 672 грн. |
Cooper Discoverer AT3 4S 265/75 R16 116T OWL | 20 145 грн. |
0 0 8 31 |
Покупайте не пожалеете! Никогда не писал отзывов! Да и сам читал их с предвзятостью. Но от этой резины я просто в восторге! Там где раньше на зимней ехал 90 и петлял между ям, теперь 120 - 130 просто держа автомобиль прямо.. Мелких ям просто не чувствуешь , а крупные чувствуешь как мелкие. Тихая!!! Не нашёл. користуюся Cooper Discoverer A/T3 235/65 R17 104T місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Проехал на этой резине 80000 км. Эксплуатация и зимой и летом,поездки на дачу, в лес, на рыбалку и охоту. за 4 года ни разу не был в шиномонтаже по поводу проколов. Сейчас остаток около 5 мм, оставил на летнюю эксплуатацию. Машина Ховер 3. Износостойкость, управляемость Быстро замыливается в глине, самоочищается только при скорости. Несколько дороговата. користуюся Cooper Discoverer A/T3 235/65 R17 104T місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Показано 2 з 41 відгуку
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Cooper Discoverer A/T3 265/75 R16 116T
Ціни на Cooper Discoverer A/T3 265/75 R16 116T |
---|---|---|---|---|
Cooper Discoverer A/T3 265/75 R16 112R | від 11 788 грн. | 3 пропозиції | ||
Cooper Discoverer A/T3 265/75 R16 116T | від 18 839 грн. | 6 пропозицій |
Рекомендуємо