Оперативна пам'ять Corsair Vengeance SO-DIMM DDR4 2x32Gb CMSX64GX4M2A2933C19
Фото 10 |
Corsair CMSX64GX4M2A2933C19 2666 МГц CL18 2933 МГц CL19 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corsair Vengeance SO-DIMM DDR4 2x32Gb CMSX64GX4M2A2933C19
Усі ціни 12 →Corsair SoDIMM DDR4 64GB (2x32GB) 2933 MHz Vengeance CMSX64GX4M2A2933C19 | 6 559 грн. |
Corsair Vengeance SODIMM 64GB (2x32GB) DDR4 2933 (PC4-23400) C19 1.2V, 084 | 6 457 грн. |
Corsair Vengeance SODIMM 64GB (2x32GB) (CMSX64GX4M2A2933C19) cmsx64gx4m2a2 | 6 699 грн. |
Модуль пам'яті для ноутбука SoDIMM DDR4 64GB (2x32GB) 2933 MHz Vengeance C | 6 499 грн. |
Corsair Модуль пам'яті для ноутбука SoDIMM DDR4 64GB (2x32GB) 2933 MHz Ven | 6 499 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Corsair Vengeance SO-DIMM DDR4 2x32Gb
Ціни на Corsair Vengeance SO-DIMM DDR4 2x32Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance SO-DIMM DDR4 2x32Gb CMSX64GX4M2A2666C18 | від 7 908 грн. | 2 пропозиції | ||
Corsair Vengeance SO-DIMM DDR4 2x32Gb CMSX64GX4M2A2933C19 | від 6 376 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →