Вентилятор Corsair iCUE QL140 RGB 140mm PWM White Fan Single Pack (CO-9050105-WW)
Відео 2Фото 20 |
Corsair iCUE QL140 RGB 140mm PWM White Fan Single Pack
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 140 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 1250 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики iCUE QL140 RGB 140mm PWM White Fan Single Pack
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corsair iCUE QL140 RGB 140mm PWM White Fan Single Pack
Усі ціни 19 →Corsair iCUE QL140 RGB PWM (CO-9050105-WW) White CO-9050105-WW | 1 899 грн. |
Кулер до корпусу Corsair iCUE QL140 RGB (CO-9050105-WW) | 2 249 грн. |
Вентилятор Corsair iCUE QL140 RGB White (CO-9050105-WW), 140x140x25мм, 4-p | 1 983 грн. |
Corsair iCUE QL140 RGB CO-9050105-WW | 2 089 грн. |
Кулер до корпусу Corsair iCUE QL140 RGB (CO-9050105-WW) CO-9050105-WW | 2 092 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →