Змішувач Imprese Boa US 55921
Фото 10 |
Imprese Boa US 55921 |
|
Підходить для проточних водонагрівачів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Imprese 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Imprese.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imprese Boa US 55921
Змішувач для кухні Imprese BOA US 55921 | 4 869 грн. |
Змішувач для кухні Imprese Boa US, хром 25 мм 55921 | 4 869 грн. |
Змішувач для кухні Imprese Boa US з гнучким шлангом 55921 | 5 307 грн. |
Кухонний змішувач IMPRESE Boa US 55921 | 4 869 грн. |
Змішувач для кухні з лійкою IMPRESE BOA US 55921 | 4 900 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →