Біговел Corso Indigo D 12
Фото 5 |
Corso Indigo D 12 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corso 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corso.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corso Indigo D 12
Усі ціни 24 →Біговел Corso Indigo 12" (D - 0881) | 1 983 грн. |
Біговел з надувними колесами Corso Indigo D-4536 Жовтий 116000 | 1 795 грн. |
Біговел 12'' Corso Indigo D - 4536 нейлонова рама та вилка, надувні колеса | 1 999 грн. |
Біговел Corso Indigo 12" (D - 2635) | 1 983 грн. |
Біговел Corso Indigo 12" (D - 4536) | 1 983 грн. |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →