Комп'ютерне крісло Cougar Armor S Royal (CUARMS-R)
Відео 14Фото 6 |
Cougar Armor S Royal |
|
Надійне та ергономічне комп'ютерне (геймерське) крісло з високою спинкою, обладнане механізмом регулювання кута нахилу, розвиненою бічною підтримкою, регульованими 4D-підлокітниками, газліфтом 4-го класу та оббивкою з мікротекстурованої штучної повітропроникної шкіри. Зручний дизайн моделі був створений спеціально для користувачів, які проводять багато часу за монітором персонального комп'ютера.
Форма сидіння та спинки оптимізована для зручної підтримки нижньої частини спини, що зводить до мінімуму її напругу. Позиціонується як продукт верхньої частини середньої цінової категорії, здатний забезпечити комфорт під час тривалої роботи та тривалих ігрових сесій. Крім геймерів, комп'ютерне крісло Cougar Armor S Royal підійде для програмістів та тестувальників, веб-дизайнерів, фахівців з кібербезпеки, монтажерів відео, редакторів та копірайтерів та інших IT-фахівців.
Його рама, що несе, виготовлена зі сталі і легко справляється з механічними навантаженнями, які створює доросла людина вагою до 120 кг. Надійний механізм дозволяє встановити кут нахилу спинки від 90 до 180 °. Для правильного положення ніг та розвантаження колінних суглобів висоту сидіння можна змінювати в межах від 36 до 44 см. Металева опорна хрестовина з п'ятьма гумовими роликами забезпечує легке та безшумне переміщення по всіх типах покриттів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cougar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cougar.
Купити Cougar Armor S Royal
Усі ціни 43 →Cougar Armor S Royal | 8 779 грн. |
Крісло Cougar чорне Armor S Royal | 10 925 грн. |
Кресло Cougar черное Armor S Royal | 10 925 грн. |
Крісло геймерське, дихаюча екошкіра, сталевий каркас, текстура замші, чорн | 9 052 грн. |
Геймерське крісло Cougar Armor S Royal | 9 699 грн. |