Змішувач Cron Smart 003
Cron Smart 003 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cron Smart 003
Усі ціни 10 →Змішувач для душу одноважільний CRON SMART 003 хром силумін з душовим набо | 1 054 грн. |
Cron Смеситель для душа CRON SMART 003 (CR0198) | 1 054 грн. |
Змішувач для душової кабіни(душа) Cron Smart.Chr-003 | 1 054 грн. |
Змішувач для душу CRON SMART 003 (CR0198) | 1 054 грн. |
Змішувач для душа CRON SMART 003 (CR0198) | 1 054 грн. |
ще 5 пропозицій
Додаткові функції і можливості змішувача Cron Smart 003:
- В комплекті настінний тримач для душового гарнітура
РекомендуємоПорівняти в таблиці →