Змішувач Cron Smes 003
Cron Smes 003 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cron Smes 003
Усі ціни 11 →Змішувач для душу двовентильний CRON SMES 003 хром силумін з душовим набор | 640 грн. |
Cron Смеситель для душа CRON SMES 003 (CR0224) | 640 грн. |
Змішувач для душа CRON SMES 003 CR0224 | 640 грн. |
Змішувач для душової кабіни(душа) Cron SMES 003 | 640 грн. |
Змішувач для душу CRON SMES 003 (CR0224) | 640 грн. |
ще 6 пропозицій
Додаткові функції і можливості змішувача Cron Smes 003:
- В комплекті настінний тримач для душового гарнітура
РекомендуємоПорівняти в таблиці →