Змішувач Cron Fabio 009 Euro (CR0186)
Cron Fabio 009 Euro |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cron Fabio 009 Euro
Усі ціни 11 →Змішувач для ванної однозахватний із коротким виливом CRON FABIO 009 хром | 1 033 грн. |
Cron Смеситель для ванны CRON FABIO 009 (CR0186) | 1 033 грн. |
Змішувач для ванни Cron Fabio 009 (CR0186) | 1 033 грн. |
Змішувач CRON для ванни 009 euro CR0186 | 976 грн. |
Змішувач для ванни CRON FABIO 009 (CR0186) | 1 033 грн. |
ще 6 пропозицій
Додаткові функції і можливості змішувача Cron Fabio 009 Euro:
- В комплекті настінний тримач для душового гарнітура
РекомендуємоПорівняти в таблиці →