Змішувач Cron Germes 009 Euro (CR0178)
Cron Germes 009 Euro |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cron Germes 009 Euro
Усі ціни 10 →Змішувач для ванної однозахватний із коротким виливом CRON GERMES 009 хром | 1 054 грн. |
Змішувач для ванної CRON GERMES 009 CR0178 | 1 054 грн. |
Cron Смеситель для ванны CRON GERMES 009 (CR0178) | 1 054 грн. |
Змішувач для ванни Cron Germes 009 (CR0178) | 1 054 грн. |
Змішувач для ванни CRON GERMES 009 (CR0178) | 1 054 грн. |
ще 5 пропозицій
Додаткові функції і можливості змішувача Cron Germes 009 Euro:
- В комплекті настінний тримач для душового гарнітура
РекомендуємоПорівняти в таблиці →