Змішувач Cron Smart 009 Euro (CR0166)
Cron Smart 009 Euro |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cron Smart 009 Euro
Усі ціни 10 →Змішувач для ванної однозахватний із коротким виливом CRON SMART 009 хром | 1 418 грн. |
Змішувач для ванної CRON SMART 009 CR0166 | 1 418 грн. |
Cron Смеситель для ванны CRON SMART 009 (CR0166) | 1 418 грн. |
Змішувач для ванни Cron Smart 009 (CR0166) | 1 418 грн. |
Змішувач для ванни CRON SMART 009 (CR0166) | 1 418 грн. |
ще 5 пропозицій
Додаткові функції і можливості змішувача Cron Smart 009 Euro:
- В комплекті настінний тримач для душового гарнітура
РекомендуємоПорівняти в таблиці →