Камера відеоспостереження Dahua HAC-T1A21 3.6 mm
Dahua HAC-T1A21 3.6 mm 2020 рікCooper 2.8 мм3.6 мм |
|
Шумозаглушення 2D DNR.
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Живлення по витій парі: головне про технології Power over EthernetКлючові відомості про технології подачі живлення через Ethernet до крайовим мережних пристроїв
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dahua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dahua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dahua HAC-T1A21 3.6 mm
Усі ціни 24 →Dahua DH-HAC-T1A21P 3.6мм | 841 грн. |
Dahua DH-HAC-T1A21P 3.6мм | 841 грн. |
DAHUA DH-HAC-T1A21P (3.6 мм) | 840 грн. |
HDCVI відеокамера Dahua HAC-T1A21P (3.6mm) для системи відеоспостереження | 840 грн. |
Камера видеонаблюдения Dahua DH-HAC-T1A21P (3.6) DH-HAC-T1A21P (3.6) | 840 грн. |
ще 19 пропозицій
Модификації Dahua HAC-T1A21 3.6 mm
Ціни на Dahua HAC-T1A21 3.6 mm |
---|---|---|---|---|
Dahua HAC-T1A21 2.8 mm | від 790 грн. | 26 пропозицій | ||
Dahua HAC-T1A21 3.6 mm | від 790 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →