Кондиціонер AUX J-Smart ASW-H12B4/JER3DI 35 м²
Відео 4 |
AUX J-Smart ASW-H12B4/JER3DI 35 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:35 м²
t обігріву:від -25 °C
Споживання:1090/970 Вт
Функції:нічний режим, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики J-Smart ASW-H12B4/JER3DI
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AUX J-Smart ASW-H12B4/JER3DI 35 м²
Усі ціни 7 →Кондиціонер AUX ASW-H12B4/JER3DI (j-smart inverter -25°C R32) | 24 840 грн. |
Спліт-система AUX ASW-H12B4/JER3DI | 13 109 грн. |
Кондиціонер AUX ASW-H12B4/JER3DI | 13 130 грн. |
Спліт-система AUX ASW-H12B4/JER3DI | 13 115 грн. |
Настінна спліт-система (кондиціонер) AUX J-SMART ASW-H12B4/JER3DI | 17 500 грн. |
Кондиционер AUX ASW-H12B4/JER3DI | 23 193 грн. |
Кондиціонер AUX ASW-H12B4/JER3DI (J-smart R32) | 19 334 грн. |
Відеоогляди
Модификації AUX J-Smart ASW-H12B4/JER3DI
Ціни на AUX J-Smart ASW-H12B4/JER3DI |
---|---|---|---|---|
AUX J-Smart ASW-H09B4/JER3DI 25 м² | від 15 402 грн. | 7 пропозицій | ||
AUX J-Smart ASW-H12B4/JER3DI 35 м² | від 13 109 грн. | 7 пропозицій | ||
AUX J-Smart ASW-H18B4/JER3DI 54 м² | від 21 078 грн. | 8 пропозицій | ||
AUX J-Smart ASW-H24B4/JER3DI 72 м² | від 24 990 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →