Кондиціонер AUX J-Smart ASW/AS-H12JAR3DI 35 м²
Фото 5 |
AUX J-Smart ASW/AS-H12JAR3DI 35 м²
2023 рікJ-Smart (Wi-Fi, іонізатор, інвертор, I Feel)12000 BTUіонізаціяінверторсенсор присутностіробота в сильний морозA++
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:35 м²
t обігріву:від -25 °C
Споживання:1180/1100 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим, іонізація
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики J-Smart ASW/AS-H12JAR3DI
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AUX J-Smart ASW/AS-H12JAR3DI 35 м²
Усі ціни 12 →Спліт-система AUX J-smart ASW/AS-H12JAR3DI | 17 999 грн. |
Кондиціонер AUX ASW/AS-H12JAR3DI | 20 000 грн. |
Спліт-система AUX J-smart ASW/AS-H12JAR3DI | 19 795 грн. |
Кондиціонер AUX J-SMART ASW/AS-H12JAR3DI | 18 700 грн. |
Кондиціонер AUX J-SMART ASW/AS-H12JAR3DI | 18 000 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації AUX J-Smart ASW/AS-H12JAR3DI
Ціни на AUX J-Smart ASW/AS-H12JAR3DI |
---|---|---|---|---|
AUX J-Smart ASW/AS-H09JAR3DI 25 м² | від 17 100 грн. | 10 пропозицій | ||
AUX J-Smart ASW/AS-H12JAR3DI 35 м² | від 17 999 грн. | 12 пропозицій | ||
AUX J-Smart ASW/AS-H18JAR3DI 50 м² | від 28 785 грн. | 12 пропозицій | ||
AUX J-Smart ASW/AS-H24JAR3DI 70 м² | від 36 855 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →