Акустична система Dali Rubicon 6
Відео 21Фото 5 |
Dali Rubicon 6 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dali 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dali.
Купити Dali Rubicon 6
Усі ціни 32 →DALI Rubicon 6 Black Gloss | 165 750 грн. |
DALI Rubicon 6 Black High Gloss | 163 539 грн. |
Домашній кінотеатр Dali Rubicon 6 Black Edition + Naim Supernait | 381 587 грн. |
Dali Rubicon 6 Black Edition + Naim Supernait | 372 280 грн. |
Dali Rubicon 6 Black Edition + Naim Supernait | 381 587 грн. |
Стати власником акустичної системи Dali Rubicon 6 — означає перейти рубікон на шляху від хорошого звуку до ідеального. Послухавши Rubicon 6, ви точно не захочете повертатися назад. І ось чому.
Захоплюючись Музикою
Девіз компанії Dali «In admiration of music – Захоплюючись Музикою» повністю зображений в її моделях. Rubicon 6 не залишають навіть мізерних шансів скептикам, що знайти в них які-небудь недоліки.
3-смугова акустика отримала здвоєний ВЧ-модуль, що складається з купольного та стрічкового твіттерів, і два низькочастотних динаміки діаметром 165 мм. Гібридна конструкція твіттеру забезпечує чудове промальовування високих частот, а технологія SMC (обрамлення котушок НЧ-драйверів м'яким магнітним компаундом) усуває практично всі небажані спотворення, оптимізуючи вуфер для довгого ходу, а мідбас — під великий корисний частотний діапазон. Два порти фазоінвертора на задній панелі забезпечують відмінну синхронізацію з НЧ-динаміками, а дві пари потужних клем Bi-Amping/Bi-Wiring гарантують стабільне підключення кабелів.
Як підсумок, система демонструє практично бездоганне звучання композицій будь-якого стилю з відмінною деталізацією навіть на низькому рівні гучності, а також приголомшливо об'ємною і прозорою сценою з точною локалізацією кожного інструмента.
Захоплюючись стилем
Бездоганні Rubicon 6 і зовні. Масивний МДФ корпус пропонується в чотирьох варіантах обробки по всій площі: біле і чорне глянсове лакування, россо і волоський горіх. У комплектацію входить набір ніжок (гумові та шипи) і серветка для підтримки блиску.
Dali Rubicon 6 — відмінний у всіх відносинах, хоча й дорогий вибір. Ціна комплекту стартує від 4000$. Але Rubicon того вартує. З ним ваша улюблена музика зазвучить так смачно, як ви навіть не могли собі уявити.