Акустична система Dali Rubikore 2
![]() |
Dali Rubikore 2 |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dali Rubikore 2
Усі ціни 11 →Акустика DALI Rubikore 2 Black High Gloss | 125 224 грн. | ![]() |
DALI Rubikore 2 | 112 684 грн. | ![]() |
| 119 532 грн. | ![]() |
Акустичні колонки Dali Rubikore 2 Maroon Gloss | 163 734 грн. |
| 170 617 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →