Акустична система Dali Oberon 5
Відео 23Фото 26 |
Dali Oberon 5 |
|
Алюмінієва підставка. Висока детальність звуку.
Бажане відстань від стіни до задньої частини акустики: 15 – 80 см.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dali 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dali.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dali Oberon 5
Усі ціни 30 →DALI Oberon 5 Black Ash | 39 936 грн. |
DALI Oberon 5 Black Ash офіційна гарантія | 31 799 грн. |
Акустика Dali Oberon 5 Black Ash (пара) 235535 | 32 565 грн. |
Фронтальні акустичні колонки DALI Oberon 5 White | 35 800 грн. |
Акустика DALI Oberon 5 Black Ash | 42 120 грн. |
ще 20 пропозицій
0 0 0 4 |
Прозорий звук із відмінною динамікою та високою деталізацією Чорні гнізда для кріплення грилів псують вигляд білих колонок користуюся Dali Oberon 5 місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Продовжуємо. Зрозуміло, у порівнянні з едіфаєром немає жодного сенсу та логіки. Ці пристрої об'єднує лише загальне призначення – вони відтворюють звук. Тому це буде короткий опис, спроба розповісти, яким є "трюфель на смак". Як я вже писав, нч діапазон артикульований, зібраний, бас має гарний удар, середню глибину. Тут скажу, що я не любитель найнижчих частот, слухаю інструментальну музику, де ультра-низькі частоти зустріти дуже складно. На класичному року, джазі вони створюють чудовий фундамент композиції, бас інформативний, досить високий у плані його вирішення, впевнений, що якби був підсилювач вищого класу (використовую їх з marantz pm 6006), з них можна було б вичавити більше. Швидкість, позиціонування та "розмір" інструментів у цьому діапазоні відмінні, без домінування та переповзання в середньочастотний діапазон. Сімки в цьому відношенні масивніші, нч має більшу вагу і я б їх став рекомендувати тільки на помітно більші приміщення.
Середні частоти мені спочатку здалися слабким місцем мого сетапа: чи то акустика їх засувала трохи на другий план, чи підсилювач вносив свій внесок у звукову картину. Розібрався: коли як цапа-преда був задіяний centrance dacportable замість цифрової частини марантця, який працює на CS4398, з яким у мене не склалися стосунки в портативі, то із середньочастотним діапазоном дещо стало цікавіше. Прозорий звук із відмінною динамікою та високою деталізацією Чорні гнізда для кріплення грилів псують вигляд білих колонок користуюся Dali Oberon 5 місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Продовжуємо. З мінусів дизайну варто згадати те, що інженерам Далі ніхто так і не сказав, що кріплення для грилів можна зробити того ж кольору, що і корпуси. Але це дрібниці, хоча, як відомо, він криється в деталях.
По суті, це продовження дуже успішної лінійки Цензор, але з істотними змінами: по-перше, переглянули конструкцію твіттера, тепер він використовує технологію smc (soft magnetic compound), раніше реалізовану в старших лінійках, по-друге, фазоінвертор переїхав на задню стінку колонки. Якщо перше це однозначний плюс, то друге робить складнішим розміщення колонок у приміщенні, особливо якщо йдеться про вітальню невеликої площі і не підготовлену безпосередньо для розміщення стерео. Але тут варто віддати належне інженерам Далі: не впевнений, що з великими сімками вийшло б так само, але 5ки не створюють проблем з розміщенням, навіть якщо знаходяться в безпосередній близькості від стіни. Що стосується вимог до розміщення, це одна з найбільш доброзичливих для сучасного житла моделей: розробники явно ставили завдання досягти мінімальних вимог як до розміщення в кімнаті, так і до її акустичної підготовки. Прозорий звук із відмінною динамікою та високою деталізацією Чорні гнізда для кріплення грилів псують вигляд білих колонок користуюся Dali Oberon 5 місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Показано 3 з 4 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Високі частоти "академічні": вони детальні, збалансовані, з поділом інструментів і протяжністю післязвучань проблем немає: обертона створюють ту саму "шаруватість" у цьому діапазоні, за яку не шкода віддати гроші. Якщо погратися з джерелом, можна отримати чудовий результат. Так, з чапом від nuprime, заснованим на шабрі, отримав прямо розкішні вч, сам цап чудово підкреслює цей діапазон, додаючи від себе повітря. Загалом тут треба підбирати, знаючи чого хочеш.
Рекомендую Dali Oberon 5 як акустична система для невеликих приміщень, особливо якщо є складність з розміщенням системи.