Акустична система Sonus Faber Lumina III
Відео 14Фото 10 |
Sonus Faber Lumina III |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sonus Faber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sonus Faber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sonus Faber Lumina III
Усі ціни 10 →Sonus Faber Lumina III Black офіційна гарантія | 88 999 грн. |
Акустична система Sonus Faber Lumina III Wenge | 94 600 грн. |
Підлогова акустика Sonus Faber Lumina III Wenge | 92 400 грн. |
Sonus Faber Lumina III Wenge | 89 870 грн. |
Sonus Faber Lumina II Black | 51 600 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →