Змішувач Gappo G2091
Фото 6 |
Gappo G2091 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gappo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gappo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gappo G2091
Усі ціни 19 →Змішувач для душу GAPPO хром G2091 | 4 469 грн. |
Змішувач для душу із термостатом GAPPO хром латунь без душового набору G20 | 4 469 грн. |
Змішувач для душу Gappo термостат G2091 хром | 4 469 грн. |
Змішувач для душу GAPPO G2091 термостат, хром 1038612 | 4 469 грн. |
Смеситель для ванной GAPPO G2091 | 4 022 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →