Змішувач Damixa Retro Object 34021
Фото 3 |
Damixa Retro Object 34021 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Damixa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Damixa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Damixa Retro Object 34021
Усі ціни 12 →Змішувач для раковини Damixa Object (колір - хром), з донним клапаном 3402 | 1 552 грн. |
Damixa Damixa Object 340210000 | 1 552 грн. |
Змішувач для умивальника двовентильний DAMIXA Object хром латунь 340210000 | 1 552 грн. |
Змішувач для раковини Damixa Object (340210000) 340210000 | 1 552 грн. |
Змішувач для раковини Damixa 340210000 Object | 1 552 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →