Ківш De Buyer Affinity 3706.18
De Buyer Affinity 3706.18 1.8 л2.5 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De Buyer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De Buyer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити De Buyer Affinity 3706.18
Усі ціни 10 →Ківш De Buyer, 18 см, 2,5 (3706.18) | 6 884 грн. |
Ківш De Buyer Affinity 2.9 л (3706.18) | 7 267 грн. |
Ковш De Buyer Affinity 2.9 л (3706.18) | 7 267 грн. |
Ківш de Buyer 3706,18 18 см/2,5 л | 7 649 грн. |
de Buyer 18 см 3706.18 18см3706.18 | 6 884 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації De Buyer Affinity 3706.18
Ціни на De Buyer Affinity 3706.18 |
---|---|---|---|---|
De Buyer Affinity 3706.16 | від 5 270 грн. | 9 пропозицій | ||
De Buyer Affinity 3706.18 | від 6 333 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →