Каструля De Buyer Prima Matera 6242.16
Фото 4 |
De Buyer Prima Matera 6242.16 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De Buyer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De Buyer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити De Buyer Prima Matera 6242.16
Усі ціни 7 →Каструля з кришкою мідь / сталь індукційна de Buyer 6242,16 1,8л | 22 999 грн. |
de Buyer 1,8 л 6242.16 1,8л6242.16 | 18 899 грн. |
De Buyer Prima Matera 6242.16 | 31 775 грн. |
Каструля de Buyer Prima Matera 16 см 1.8 л (6242.16) | 18 899 грн. |
Каструля de Buyer Prima Matera 16 см 1.8 л медная (6242.16) | 22 999 грн. |
Каструля із кришкою de Buyer Prima Matera 1.8 л, 16 см (6242.16) | 22 999 грн. |
Каструля de Buyer Prima Matera 16 см 1.8 л (6242.16) | 22 079 грн. |
Модификації De Buyer Prima Matera 6242.16
Ціни на De Buyer Prima Matera 6242.16 |
---|---|---|---|---|
De Buyer Prima Matera 6242.16 | від 18 899 грн. | 10 пропозицій | ||
De Buyer Prima Matera 6242.20 | від 25 019 грн. | 10 пропозицій | ||
De Buyer Prima Matera 6242.24 | від 32 723 грн. | 11 пропозицій | ||
De Buyer Prima Matera 6242.28 | від 37 799 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →