Змішувач Koller Pool Orion Double OR D0500F
Фото 4 |
Koller Pool Orion Double OR D0500F |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Koller Pool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Koller Pool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Koller Pool Orion Double OR D0500F
Усі ціни 19 →Змішувач для кухні Koller Pool Orion Double чорний матовий ORDB0500F | 6 678 грн. |
Змішувач для кухні Koller Pool Orion Double нержавіюча сталь ORDS0500F | 5 577 грн. |
Змішувач для кухні із краном для фільтрованої води KOLLER POOL Orion Doubl | 5 389 грн. |
Змішувач для кухні Koller Pool Orion Double хром ORD0500F | 5 389 грн. |
Змішувач кухонний з підключенням до фільтра KOLLER POOL Orion Double Black | 6 678 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →