Змішувач Fabiano FKM 31.5 SS 8231.401.0249
Fabiano FKM 31.5 SS 8231.401.0249 |
|
Аератор Neoperl (Швейцарія) розділений на два незалежні виходи, що перешкоджає змішуванню водопровідної води з фільтрованою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fabiano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fabiano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fabiano FKM 31.5 SS 8231.401.0249
Усі ціни 13 →FABIANO FKM 31.5 SS Alpine White 8231.401.0247 | 7 412 грн. |
Смеситель кухонный с подключением к фильтру Fabiano FKM 31.5 SS Antracit | 6 527 грн. |
Змішувач кухонний Fabiano FKM 31.5 S/Steel Alpine White (8231.401.0247) | 7 192 грн. |
Смеситель для кухни Fabiano FKM 31.5 S/S Cream | 7 347 грн. |
Кухонний змішувач Fabiano FKM 31.5 SS Cream 8231.401.0250 | 3 916 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →