Мишка
Defender Accura MM-365
Фото 6 |
Defender Accura MM-365 |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Defender 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Defender.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Defender Accura MM-365
Усі ціни 101 →Мишка Defender Accura MM-365, бездротова, 6 кн. до 1600 dpi, чорна | 205 грн. |
Миша Defender Accura MM-365 Wireless червона | 205 грн. |
Мышь Defender Accura MM-365, синий 52366 | 248 грн. |
Миша Defender Accura MM-365 Wireless Black (52365) | 249 грн. |
Defender Accura MM-365 Wireless Red (52367) STH0022418 | 279 грн. |
ще 20 пропозицій
anonim
3 листопада 2020, 16:01
Кнопка смены dpi настраивается ли? #
У мыши есть кнопка настройки чувствительности в dpi. При нажатии на неё ничего не происходит. Или система автоматически выбирает этот показатель (800, 1200, 1600 dpi)
РекомендуємоПорівняти в таблиці →