Монітор Dell P2723QE 26.96 "
Відео 6Фото 7 |
Тонкорамочний 27-дюймовий монітор виробництва Dell можна віднести до розвинених рішень 2022 року. Він підтримує високу роздільну здатність 3840 на 2160 пікселів і характеризується відмінною деталізацією зображення (розмір пікселя 0.16 мм). Використовувати модель рекомендується для офісної або домашньої роботи, а для більшої зручності тут передбачений USB-хаб зі швидкою зарядкою гаджетів і підставка, що гнучко настроюється (з регулюванням екрана по висоті, поворотом, нахилом і переходом в портретну орієнтацію).
Також монітор Dell P2723QE обзавівся хорошим набором портів для підключення до різних пристроїв, включаючи USB-C (DisplayPort Alt Mode) з функцією Power Delivery до 90 Вт, та LAN-роз'єм для дротового інтернет-зв'язку. Дисплей базується на 8-бітній IPS-матриці з частотою оновлення 60 Гц, широкими кутами огляду та гідними параметрами яскравості (350 нит), чого має бути достатньо ефективної боротьби з відблисками. Також варто виділити прийнятне колірне охоплення з покриттям 99% простору sRGB при стандартній контрастності 1000 до 1. Окремо варто відзначити безпеку для зору, що підтверджує функція ComfortView Plus, що знижує рівень потенційного шкідливого синього свічення.
Купити Dell P2723QE 26.96 "
Усі ціни 65 →Dell 27" P2723QE (210-BDFZ) Silver 210-BDFZ | 20 795 грн. |
Монітор Dell 27" P2723QE IPS LED 4K | 16 570 грн. |
Монітор 27" DELL P2723QE (210-BDFZ) | 20 899 грн. |
Монитор LCD 27" DELL P2723QE (210-BDFZ) 210-BDFZ | 20 965 грн. |
Монітор 27" DELL P2723QE (210-BDFZ) 210-BDFZ | 20 217 грн. |